KONST / Oljemålningar / Oljemålning / collage 16723174
nr 1672 3174
Oljemålning / collage
Oidentifierad konstnär. Signerad Amader, tre personer i en båt. Olja på duk, ej uppspänd på ram, 195x215 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:00:06
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr